Планы мероприятий на ближайшую субботу

 

Выпіска

з плану выхаваўчых мерапрыемстваў

па рэалізацыі праграмы

“Шосты школьны дзень”

на 24.10.2020 г.

 

 

№ п/п

Мерапрыемства

З кім праводзіцца

Час правядзення

Месца правядзеня

Адказныя

1

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

 

згодна раскладу

Кіраўнікі аб’яднанняў па інтарэсах

2

Да Сусветнага дня бібліятэк. Прагляд прэзентацый і відэаролікаў “Самыя прыгожыя бібліятэкі свету”

5-8 класы

 

 

 

 

10.00

Бібліятэка

Кл.кіраўнікі

6-х класаў,

бібліятэкар

3

Сінхронны абласны турнір па гульні “Што?Дзе?Калі?” (онлайн)

Удзельнікі каманды

11.00

Каб. пед.-арганізатара

Педагог-арганізатар

4

Работа з дзецьмі, з якімі праводзіцца ІПР

10.00

Актавая зала

Педагог-псіхолаг

 

 

 

Выпіска

з плану выхаваўчых мерапрыемстваў

па рэалізацыі праграмы

“Шосты школьны дзень”

на 17.10.2020 г.

 

 

№ п/п

Мерапрыемства

З кім праводзіцца

Час правядзення

Месца правядзеня

Адказныя

1

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

 

згодна раскладу

Кіраўнікі аб’яднанняў па інтарэсах

2

Выстава  “Дары восені” па намінацыям:

 

 

 

 

 

 

 

10.00

 

2 паверх

 

Кл.кіраўнікі

1-11класаў

Кветкавая кампазіцыя (букеты, ікебана і інш..) 

9-11 класы

 

 

Восеньскі вернісаж   (пано, аплікацыя з лісця, восеньскія карціны і інш..)

5-8 класы

Дары восені (аб’ёмная кампазіцыя з прыроднага матэрыялу і інш..)

1-4 класы

 

3

Школьны вечар

“За ўсё табе ўдзячны…!

9-11 класы

19.00

Актавая зала

Кл.кіраўнікі

9-х класаў, пед.-арганізатар

 

 

 

 

 

Выпіска

з плану выхаваўчых мерапрыемстваў

па рэалізацыі праграмы

“Шосты школьны дзень”

на 10.10.2020 г.

 

 

№ п/п

Мерапрыемства

З кім праводзіцца

Час правядзення

Месца правядзеня

Адказныя

1

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

 

згодна раскладу

Кіраўнікі аб’яднанняў па інтарэсах

2

Дзень здароўя “Скураны мяч”

5-8 класы

 

 

 

 

10.00

Спартыўная зала

Кл.кіраўнікі

5-8 класаў, наст. фізкультуры

3

Выраб віншавальных паштовак

да Дня Маці

1-4 класы

10.00

2 паверх

Кл.кіраўнікі

1-4 класаў,

пед.-арг.

 

 

 

 

 

Выпіска

з плану выхаваўчых мерапрыемстваў

па рэалізацыі праграмы

“Шосты школьны дзень”

на 03.09.2020 г.

 

 

№ п/п

Мерапрыемства

З кім праводзіцца

Час правядзення

Месца правядзеня

Адказныя

1

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

 

згодна раскладу

Кіраўнікі аб’яднанняў па інтарэсах

2

Акцыя “Дабрыні адчыняюцца сэрцы”, прысвечана Дню састарэлых людзей

7 класы

 

 

 

 

10.00

2 паверх

Кл.кіраўнікі

7-х класаў, пед.- арг.

 

 

Выпіска

з плану выхаваўчых мерапрыемстваў

па рэалізацыі праграмы

“Шосты школьны дзень”

на 26.09.2020 г.

 

 

№ п/п

Мерапрыемства

З кім праводзіцца

Час правядзення

Месца правядзеня

Адказныя

1

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

 

згодна раскладу

Кіраўнікі аб’яднанняў па інтарэсах

2

Гульнявая праграма

“Піянерскі Квіз”

5-8 класы

 

 

 

 

10.00

1 паверх

Кл.кіраўнікі

6-х класаў, пед.- арг.

3

Экскурсія па вывучэнню роднага краю

3 клас

10.00

1 паверх

Кл.кіраўнікі

3-х класаў

 

 

 

Выпіска

з плану выхаваўчых мерапрыемстваў

па рэалізацыі праграмы

“Шосты школьны дзень”

на 19.09.2020 г.

 

 

№ п/п

Мерапрыемства

З кім праводзіцца

Час правядзення

Месца правядзеня

Адказныя

1

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

 

згодна раскладу

Кіраўнікі аб’яднанняў па інтарэсах

2

Конкурс малюнкаў «Голубь Мира!»  да сусветнага Дня Міру

3-4класы

 

 

 

 

10.00

2 паверх

Кл.кіраўнікі

2-х класаў

3

Інфармацыйная акцыя «Мир детства

– самый лучший мир»

5-8класы

10.00

2 паверх

Кл.кіраўнікі

5-х класаў

 

 

 

Выпіска

з плану выхаваўчых мерапрыемстваў

па рэалізацыі праграмы

“Шосты школьны дзень”

на 05.09.2020 г.

 

Назва мерапрыемства

 

Месца правядзення

 

 

Адказныя

 

1

 

Прэзентацыя гурткоў

 

 

Актавая зала

Кіраўнікі гурткоў

 

 

 

Выпіска

з плану выхаваўчых мерапрыемстваў

па рэалізацыі праграмы

“Шосты школьны дзень”

на 21.03.2020 г.

 

 

№ п/п

Мерапрыемства

З кім праводзіцца

Час правядзення

Месца правядзеня

Адказныя

1

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

 

згодна раскладу

Кіраўнікі аб’яднанняў па інтарэсах

2

Да Дня лесу

“Падарожжа па лясной сцяжынцы”

 

3-4класы

 

 

 

 

10.00

2 паверх

Кл.кіраўнікі

3-х класаў,

Выраб плакатаў “Людзі – беражыце лес!”

5-11 класы.

2 паверх

Кл.кіраўнікі   8-х кл., НДВР

3

Да Дня паэзіі – прагляд прэзентацыі “Русские поэты”. Чытанне вершаў рускіх паэтаў.

Удзельнікі  гуртка

11.00

2 паверх,

бібліятэка

Дземка

Л.А.

4

Размова з дзецьмі, якія знаходзяцца ў сацыяльна небяспечным становішчы “Бацькі і дзеці”

Вучні СОП

11.00

2 паверх,

актавая зала

Пятрэнка Н.Г.

 

 

Выпіска

з плану выхаваўчых мерапрыемстваў

па рэалізацыі праграмы

“Шосты школьны дзень”

на 14.03.2020 г.

 

№ п/п

Мерапрыемства

З кім праводзіцца

Час правядзення

Месца правядзеня

Адказныя

1

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

 

згодна раскладу

Кіраўнікі аб’яднанняў па інтарэсах

2

Дзень здароўя.

“Вас выклікае – Спартландыя!”

 

 

2-4класы

 

 

 

 

10.00

Школьны стадыён

Кл.кіраўнікі

2-4х класаў,

Дзень здароўя .

Спаборніцтвы па настольнаму тэнісу

5-11 класы.

Спартыўны зал

Кл.кіраўнікі 5-11 кл., наст. фізкультуры Мазоль С.А., НДВР

3

Інфармацыйны час “Ці ведаеш ты пра Канстытуцыю Беларусі ?”

Удзельнікі  гуртка

11.00

2 паверх,

бібліятэка

Дземка

Л.А.

4

Індывідуальныя гутаркі з бацькамі, дзеці якіх прапускаюць заняткі

9-11класы

11.00

2 паверх,

актавая зала

Пятрэнка Н.Г.

 

 

 

 

 

Выпіска

з плану выхаваўчых мерапрыемстваў

па рэалізацыі праграмы

“Шосты школьны дзень”

на 07.03.2020 г.

 

 

№ п/п

Мерапрыемства

З кім праводзіцца

Час правядзення

Месца правядзеня

Адказныя

1

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

 

згодна раскладу

Кіраўнікі аб’яднанняў па інтарэсах

2

 

Акцыя “Сюрпрыз для мамы”

2-4класы,

 

 

10.00

1 паверх,

5 клас,

Кл.кіраўнікі 1-х класаў,

5-8 класы.

2 паверх,

каб. геаграфіі

Кл.кіраўнікі

7-х класаў,

3

Конкурсная праграма “А ну-ка, дзяўчынкі!”

Удзельнікі  гуртка

11.00

2 паверх,

бібліятэка

Дземка

Л.А.

4

Інтэлектуальная гульня “Законы пісаны для ўсіх”

9-11класы

11.00

2 паверх,

актавая зала

Пятрэнка Н.Г.

 

 

 

 

Выпіска

з плану выхаваўчых мерапрыемстваў

па рэалізацыі праграмы

“Шосты школьны дзень”

на 29.02.2020 г.

 

№ п/п

Мерапрыемства

З кім праводзіцца

Час правядзення

Месца правядзеня

Адказныя

1

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

 

згодна раскладу

Кіраўнікі аб’яднанняў па інтарэсах

2

Экалагічная акцыя, выраб “Экакармушак” (зробленых поўнасцю з ядомых прадуктаў птушкамі)

2-4класы,

 

 

10.00

2 паверх,

2 клас,

Кл.кіраўнікі 4-х класаў,

5-8 класы.

2 паверх,

каб. бел. мовы

Кл.кіраўнікі

6-х класаў,

3

Конкурсная праграма-гульня “Ланцужок слоў”

Удзельнікі  гуртка

11.00

2 паверх,

бібліятэка

Дземка

Л.А.

4

Гульня “Лекі для слабых”

9-11класы

11.00

2 паверх,

актавая зала

Пятрэнка Н.Г.

 

 

 

 

Выпіска

з плану выхаваўчых мерапрыемстваў

па рэалізацыі праграмы

“Шосты школьны дзень”

на 22.02.2020 г.

 

№ п/п

Мерапрыемства

З кім праводзіцца

Час правядзення

Месца правядзеня

Адказныя

1

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

 

згодна раскладу

Кіраўнікі аб’яднанняў па інтарэсах

2

Віншавальная  паштоўка для таты

2-4 класаў

10.00

2 паверх,

4 клас

Кл.кіраўнікі 3-х класаў

3

Чытанне вершаў беларускіх пісьменнікаў да Дня беларукай мовы “Слова роднае, жывое”

Удзельнікі  гуртка

11.00

2 паверх,

бібліятэка

Дземка Л.А.

4

Грошы ў жыцці чалавека

5-8

11.00

2 паверх,

актавая зала

Пятрэнка Н.Г.

5

Інтэлекуальная гульня “Што?Дзе?Калі?”

7-8

10.00

 

На базе Сямгосціцкай СШ

ЗДВР Літвін Н.В., Каралёва І.А.

6

Трэнінг  “Роўны навучае роўнага”

11

10.00

Хамляк А.В.

7

Школьны вечар,  прысвечаны Дню абаронца Айчыны

9-11

19.00

2 паверх,

актавая зала

Кл. кіраўнікі 10-х класаў

 

 

 

 

Выпіска

з плану выхаваўчых мерапрыемстваў

па рэалізацыі праграмы

“Шосты школьны дзень”

на 15.02.2020 г.

 

№ п/п

Мерапрыемства

З кім праводзіцца

Час правядзення

Месца правядзеня

Адказныя

1

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

 

згодна раскладу

Кіраўнікі аб’яднанняў па інтарэсах

2

Гістарычныя звесткі

“Афганістан у лёсах нашых землякоў”

5-8 класы

10.00

2 паверх,

актавая зала

Кл.кіраўнікі  8-х класаў

 

3

Выраб віншавальных паштовак аднавяскоўцам воінам-інтэрнацыяналістам

2-4 класы

10.00

2 паверх,

2 пачатковы клас

Кл. кіраўнікі

2-х класаў

4

Падарожжа ў свет праваслаўных свят “Стрэчанне”

Удзельнікі  гуртка

10.00

2 паверх,

бібліятэка

Дземка Л.А.

5

Закрыццё Тыдня псіхалогіі

Удзельнікі

10.00

2 паверх

Мішкова К.А.

 

 

 

Выпіска

з плану выхаваўчых мерапрыемстваў

па рэалізацыі праграмы

“Шосты школьны дзень”

на 08.02.2020 г.

 

№ п/п

Мерапрыемства

З кім праводзіцца

Час правядзення

Месца правядзеня

Адказныя

1

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

 

згодна раскладу

Кіраўнікі аб’яднанняў па інтарэсах

2

Дзень здароўя

“Вас выклікае –спартландыя!”

1а, 1б, 1в класы

10.00

2 паверх

 

Кл.кіраўнікі 1а, 1б, 1в –класаў

 

3

Спаборніцтвы па баскетболу паміж:

5-8 кл.; 9-11кл..

5-8 класы;

9-11класы

 

10.30

1 паверх, спартыўны зал

 

Кл.кіраўнікі

5-8 –х класаў,

9-11-х класаў,кір. фізічнага выхавання

 

 

8 февраля, суббота

Анонс 6 дня

подробнее...