График факультативов

Расклад факультатыўных заняткаў (І-ІV класы)

на І І -е паўгоддзе 2020/2021 навучальнага года

Клас

Назва факультатыва

Час правядзення

Настаўнік

Коль

касць вучняў

№ кабі

нета

1 “А”

Школа маленькіх чараўнікоў

Пт. 1150-1225

Карняйчук В.В

12

2

Рашэнне тэкставых задач

Пн. 1245- 1320

Карняйчук В.В

 

5

2

1 “Б”

Школа маленькіх чараўнікоў

Аў. 1245-1320

Беразоўская Г.У.

11

8

Рашэнне тэкставых задач

Пт. 1150- 1225

Беразоўская Г.У.

 

5

8

2 “А”

Матэматычная вясёлка

Пн. 1155 -1240

Беразоўская Н.М.

 

6

5

Вытокі роднай мовы

Пт. 1155- 1240

Беразоўская Н.М.

5

5

2 “Б”

Што? Навошта? Чаму?

Аў. 1155- 1240

Наскевіч Г. М.

5

4

Рашэнне тэкставых задач

Пт. 1155- 1240

Наскевіч Г. М.

6

4

Школа маленькіх творцаў і фантазёраў

Аў. 1155- 1240

Карняйчук В.М.

5

1

2 “В”

Рашэнне тэкставых задач

Пт. 1155- 1240

Паўловіч М.Ф.

 

6

3

Вытокі роднай мовы

Аў. 1155- 1240

Паўловіч М.Ф.

9

3

3“А”

Рашэнне тэкставых задач

Пн. 1255-1340

Краўцова Т.В.

6

2

Вытокі роднай мовы

Пт. 1255-1340

Краўцова Т.В.

9

2

Школа маленькіх вынаходнікаў

Чц. 1850-1935

Карняйчук В.М.

5

1

3 “Б”

Рашэнне тэкставых задач

Пн. 1850-1935

Міхалевіч Н.Ф.

6

8

Вытокі роднай мовы

Пт. 1255-1340

Міхалевіч Н.Ф.

7

8

Школа маленькіх вынаходнікаў

Чц. 1755-1840

Карняйчук В.М.

5

8

4 “А”

Рашэнне тэкставых задач

Пт. 1255-1340

Знавец А.В.

5

4

Путешествие в мир сказки

Пт. 1755-1840

Знавец А.В.

6

4

Школа юных дызайнераў і архітэктараў

Пн. 1255-1340

Карняйчук В.М.

5

1

4 “Б”

Рашэнне тэкставых задач

Пт. 1255-1340

Дземка Г.В.

6

5

Путешествие в мир сказки

Чц. 1755-1840

Дземка Г.В.

5

5

Школа юных дызайнераў і архітэктараў

Чт. 1255-1340

Карняйчук В.М.

5

1

4 “В”

Рашэнне тэкставых задач

Пт. 1755-1840

Кубрыкава Л.А.

5

3

Путешествие в мир сказки

Пт. 1255-1340

Кубрыкава Л.А.

5

3

Школа юных дызайнераў і архітэктараў

Аў. 1255-1340

Карняйчук В.М.

5

3

 

                                                                   

Расклад факультатыўных заняткаў ( V- XI класы) на I-е  паўгоддзе

2020/2021 навучальнага года

 

Клас

Назва факультатыва

Час правядзення

Настаўнік

Колькасць вучняў

Кабінет

5 “А”

Мастацкая апрацоўка саломкі

Чц.1430 – 1515

Мазоль Н.П.

5

№17

5 “А”

Народная лялька

Чц.1535 – 1610

Мазоль Н.П.

5

№17

5 “А”

Вучымся жыць у міры і згодзе

Сб. 1000 - 1045

 

Мішкова К.А.

5

№ 10

5 “Б”

Мастацкая апрацоўка саломкі

Аў. 1535 – 1610

Мазоль Н.П.

5

№17

5 “Б”

Народная лялька

Аў. 1430 – 1515

Мазоль Н.П.

5

№17

6 “А”

Храмы, замкі і палацы Беларусі

Пн. 1255 – 1340

Мішкова Л.В.

5

№ 10

6 “А”

Падарожжа па геаграфічнай карце

Пн. 1150 – 1235

Карняйчук В.А.

5

№ 1

6 “А”

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

Ср. 1150 – 1235

Флар’яновіч В.І.

5

№ 6

6 “Б”

Храмы, замкі і палацы Беларусі

Пн. 1150 – 1235

Мішкова Л.В.

5

№ 10

6 “Б”

Падарожжа па геаграфічнай карце

Пн. 1255 – 1340

Карняйчук В.А.

5

№ 1

7 “А”

Падарожжа па геаграфічнай карце

Аў. 1255 – 1340

Карняйчук В.А.

5

№ 1

7 “Б”

Слова ў тэксце

Ср. 1245 – 1330

Тарчыла Н.В.

6

№ 15

7 “Б”

Падарожжа па геаграфічнай карце

Аў. 1150 – 1235

Карняйчук В.А.

5

№ 1

8 “А”

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

Пт. 1245– 1330

Флар’яновія У.І.

5

№ 1

8 “А”

От значения к написанию

Пн. 1255 – 1340

Карняйчук Н.П.

6

№ 10

8 “Б”

От значения к написанию

Пн. 1255 – 1340

Знавец Н.Ф.

5

№ 7

9 “А”

Угадай і дакажы

Ср. 1455 - 1535

Ермакевіч Н.П.

5

№ 15

9 “А”

Прафесія маёй мары

Ср. 1350 – 1435

Беразоўскі В.В.

22

№ 6

9 “А”

Баскетбол

 

 

Чц. 1650 – 1830

Флар’яновіч У.І.

7

Спартыўная

зала

9 “Б”

Прафесія маёй мары

Пт. 1350 – 1435

Беразоўскі В.В.

19

№ 9

9 “Б”

Угадай і дакажы

Ср. 1410 – 1455

Ермакевіч Н.П.

5

№ 15

9 “А”

Секреты синтекса и пунктуации

Пн. 1350 – 1435

Знавец Н.Ф.

5

№ 1

10 “А”

Асновы права

Аў. 1445 – 1530

Дземка Н.В.

5

№ 1

10 “А”

Практыкум па арфаграфіі і пунктуацыі

Аў. 1410 – 1455

Тарчыла Н.І.

5

№ 9

10 “А”

Роўны навучае роўнага

Чц. 1445 – 1530

Хамляк А.В.

5

№ 1

10 “Б”

Обобщающий курс по русскому языку

Пт. 1255 – 1340

Карняйчук Н.П.

6

№ 15

10 “Б”

Зялёны стадыён

Пт. 1600 – 1645

          1650 - 1735

Мазоль С.А.

5

Спартыўная

зала

10 “Б”

Чарчэнне

Аў. 1445 – 1530

Шаламіцкі В.В.

5

№ 18

10 “Б”

Асновы права

Пн. 1500 – 1545

Дземка Н.В.

5

№ 1

10 аграрны клас

Уводзіны ў аграрныя прафесіі

Пт. 1445 - 1530

       1535 – 1625

Пруднікава Л.Л.

6

№ 9

11 “А”

Падагульняючы факультатыў па беларускай мове

Аў. 1500 – 1545

Краўцова А.І.

3

№ 9

11 “А”

Ад БССР да РБ: выбар шляхоў развіцця

Чц. 1350 – 1435

Беразоўскі В.В.

5

№15

11 “А”

Абаронца Айчыны

Пн. 1445 – 1530

Флар’яновіч В.І.

5

№ 1

11 “Б”

Падагульняючы факультатыў па беларускай мове

Ср. 1550– 1635

Краўцова А.І.

5

№ 9

11 “Б”

Ад БССР да РБ: выбар шляхоў развіцця

Пт. 1445 – 1530

Беразоўскі В.В.

5

№ 15

11 “Б”

Паўтараем матэматыку

Пн. 1410 – 1455

Ермакевіч Н.А.

5

№ 15

11 аграрны клас

Уводзіны ў аграрныя прафесіі

Аў. 1445 - 1530

       1535 – 1625

Пруднікава Л.Л.

12

№ 9