Осенние каникулы

 

План мерапрыемстваў на асенніх канікулах

ДУО “Вялікамалешаўская сярэдняя школа імя Героя Сацыялістычнай Працы Н.І. Кавалец”

п/п

Назва мерапрыемства

Дата

правядзення

Час

правядзення

Месца

правядзення

Клас

Адказныя

1

Брэйн-рэнг, прысвечаны году малой Радзімы

02.11

10.00

Каб.№6

9 “А”

Наскевіч Г.І.

2

Конкурс малюнкаў

“Мая сям’я”

02.11

10.00

Каб.№3

4“В”

Кубрыкава Л.А.

3

Аплікацыя з засушанага лісця “Восень у вобразе дзяўчыны”

02.11

10.00

Каб.№2

1 “А”

Карняйчук В.В.

4

Інтэлектуальная гульня “Хачу ўсё ведаць”

02.11

10.00

Каб. руск. мовы і літ.

7 “А”

Знавец Н.Ф.

5

Віктарына “У здаровым целе –здаровы дух”

02.11

10.00

Каб. бел. мовы і літ.

7 “Б”

Тарчыла Н.В.

6

Віктарына “Сучасныя прафесіі”

02.11

10.00

Каб.ням.мовы

10 “А”

Карпцова М.У

7

Конкурс малюнкаў “Мая сям’я”

02.11

10.00

Каб.№8

1 “Б”

Беразоўская Г.У.

8

Віктарына “Разумнікі і разумніцы ”

02.11

10.00

Каб.№5

2 “А”

Беразоўская Н.М.

9

Гульня-конкурс “Беларусь маладая”

02.11

10.00

Каб.№10

6 “А”

Мішкова Л.В

10

Віктарына “Што я ведаю аб правілах дарожнага руху”

02.11

10.00

Каб.№13

6 “Б”

Клімовіч Л.А.

11

Займальны занятак “Прафесіі розные, самыя важныя”

02.11

10.00

Каб.

біялогіі

9 “Б”

Пруднікава Л.Л.

12

Конкурс малюнкаў “Мы за здаровы лад жыцця”

02.11

10.00

Каб.№

3 “Б”

Міхалевіч Н.Ф.

13

Круглы стол “Здаровы лад жыцця ”

02.11

10.00

Каб №6

8кл

Мішкова К.А.

14

Экскурсія па вывучэнню роднага краю “Любаванне восеньскім пейзажам”

02.11

10.00

Каб.№

4 “А”

Знавец А.В.

15

Этнаграфічнае падарожжа “Хата з матчынай падарожжа”

03.11

10.00

Каб бел.м.

11 “Б”

Краўцова А.І.

16

Час загадак “Хто Я”

03.11

10.00

Каб. №3

2 “В”

Паўловіч М.Ф.

17

Спартыўная гадзіна “Быць здаровым –гэта модна”

03.11

10.00

Спартыўная зала

4”В”

Дземка Г.В.

18

Конкурс малюнкаў “Мы за здаровы лад жыцця”

04.11

10.00

Каб. № 2

3”В”

Краўцова Т.В.

19

Інтэлектуальная гульня “Разумнікі і разумніцы”

04.11

10.00

Каб. бел.м.

5”Б”

Мазоль Н.П.

20

Трэнінгавы занятак “У свеце прафесій”

05.11

10.00

Каб. № 15

10 “Б”

Карняйчук Н.П.

21

Спартыўныя гульнявая праграма “Дужыя , смелыя, спрытныя, умелыя”

05.11

10.00

Спартыўная зала

5 “А”

Шаламіцкі В.В.

22

Гульня “Падарожжа ў казку”

05.11

10.00

Каб. Пед.арг.

8-5

Каралёва І.А.

22

Брэйн-рынг “Пешаходы і вадзіцель”

06.11

10.00

Каб. фізікі

11 “Б”

Пятрэнка Н.Г.

23

Гуляй з намі “Гуляй як мы”

06.11

10.00

Каб. 4

2 “Б”

Кандратовіч С.Ф.